₩58,000
ប្រើប្រចាំថ្ងៃ
3លីត្រ មានពីរដប
គ្រឿងកំប៉ុង
មាន5កញ្ចប់
គ្រឿងសំអាង
ឡេលាបVaselineដបលឿង2ដប
ចំនីអាហារ
អង្ករ
210g
បាយទន់ឆ្ងាញ់ តម្លៃធូរថ្លៃ